LED záhradné stĺpikové svietidlo E27, 110cm - saténový nikel
LED záhradné stĺpikové svietidlo E27, 110cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo E27, 110cm.
Vlastnosti:
• Dokonale funguje pri extrémnych teplotách bez akýchkoľvek nepriaznivých účinkov
• Pevné a odolné telo z nehrdzavejúcej ocele
• Kompatibilný s typom držiaka E27 (žiarovka nie je súčasťou balenia)
• Nízka údržba
• Jednoduchá inštalácia
Odporúčané použitie: záhrady, bazény, vonkajšie obytné priestory, chodníky a priechody, príjazdové cesty, fontány, trávniky, vchody, patio alebo terasa a podobné prostredia

Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné svietidlá |
|---|---|
| Typ držiaka: | E27 |
| Príkon: | Max. 60 W |
| Napätie: | AC: 220-240V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Farba tela: | saténový nikel |
| Materiál: | polykarbonát, nehrdzavejúca oceľ |
| Hodnotenie IP: | IP44 |
| Kompatibilita: | Žiarovky E27 |
| Pracovné podmienky: | -20° + 45° |
| Rozmer: | 110 x 1100 mm |
| Hmotnosť: | 1,5 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
20W LED záhradné solárne svietidlo s pohybovým senzorom vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre verejné...
2W LED záhradné solárne stĺpikové svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre vonkajšie osvetlenie.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 80cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10, okrúhle, 80cm.
LED záhradné podlahové svietidlo GU10, štvorcové.
LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10, štvorcové, 80cm.
Podobné produkty
LED záhradná nástenná lampa E27.
Nástenné betónové svietidlo G9, štvorcové.
LED záhradné podlahové svietidlo GU10.
LED záhradné nástenné svietidlo E27 z nehrdzavejúcej ocele.
LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10, okrúhle, 50cm.
2W LED záhradné solárne zapichovacie svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre vonkajšie...
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 80cm.

