LED záhradná lampa 3W / IP65 / 4000K - LGL321
LED záhradné svietidlo značky NEDES je efektívnym a energeticky úsporným spôsobom ako osvetliť exteriér.
Je vhodné do každej záhrady, parku, dvoru či predzáhradky.
Toto záhradné LED svetlo s výkonom 3W poskytuje jemné osvetlenie, vhodné pre menšie plochy.
Vďaka svojej nízkej spotrebe energie sú tieto svietidlá obľúbené na celom svete.
| TECHNICKÉ PARAMETRE | |
| spotreba | 3W |
| svetelný tok | LED - 200Lm, total |
| krytie | IP65 |
| chromatičnosť (farba svetla) | 4000K - neutrálna biela |
| stupeň mechanickej ochrany | IK08 |
| uhol svetla | 190° |
| rozmer (mm) | Ø55 x 220 x (430) |
| napätie | AC100 - 240V |
| životnosť | 30 000h |
| spínací cyklus | 20 000 x |
| hmotnosť netto (g) | 264 |
| prívodný kábel | 45cm-H05RN-F3G0,75mm |
| stmievateľná | nie |
| balenie | 1/6/24 |
| LED sú nevymeniteľné |
-cena produktu zahŕňa recyklačný poplatok v hodnote 0,10€ bez DPH (0,12€ s DPH)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040907042 |
| RP: | 0.10 € bez DPH v cene |
| Výkon (W): | ≤10 |
| Zdroj svetla: | LED |
| Krytie: | IP65 |
| Stmievanie: | Nie |
| Senzor: | Nie |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Svetelný tok (Lm): | 0-999 |
| Rozmer (mm): | ≤500 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Výkonný LED reflektor 150 W s čipom SAMSUNG a prívodným káblom. Odolnosť IP66, neutrálna biela 4000 K, ideálny pre spoľahlivé vonkajšie osvetlenie.
8W LED záhradné solárne svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre vonkajšie osvetlenie.
LED nájazdové svietidlo MR16.
Nástenné betónové svietidlo G9, štvorcové.
LED záhradná nástenná lampa E27.
LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10, okrúhle, 50cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 80cm.
LED záhradné podlahové svietidlo GU10.
LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10, okrúhle, 80cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 110cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 45cm.
Podobné produkty
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 110cm.
10W LED stĺpikové svietidlo, vybavené LED diódami prémiovej kvality od Samsungu. Perfektná náhrada za tradičné armatúry, pretože sú flexibilnejšie a efektívnejšie.
LED záhradné zapichovacie svietidlo GU10
20W LED záhradné solárne svietidlo s pohybovým senzorom vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre verejné...
LED záhradné stĺpikové svietidlo E27, 110cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 80cm.
12W LED záhradné zapichovacie svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality.

