LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10, štvorcové, 80cm - čierne
LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10, štvorcové, 80cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10, štvorcové, 80cm.
Vlastnosti:
• Dokonale funguje pri extrémnych teplotách bez akýchkoľvek nepriaznivých účinkov
• Moderné záhradné osvetlenie
• Kompatibilný s typom držiaka GU10 (žiarovka nie je súčasťou balenia)
• Nízka údržba
• Jednoduchá inštalácia
Odporúčané použitie: záhrady, vonkajšie obytné priestory, chodníky a priechody, príjazdové cesty, bazény, fontány, trávniky, vchody, patio alebo terasa a podobné prostredia

Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné svietidlá |
|---|---|
| Typ držiaka: | GU10 |
| Príkon: | Max. 35 W |
| Napätie: | AC: 220-240V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Kompatibilita: | Žiarovky GU10 |
| Farba tela: | čierna |
| Materiál: | hliník |
| Hodnotenie IP: | IP54 |
| Pracovné podmienky: | -20° + 45° |
| Rozmer: | 80 x 80 x 800 mm |
| Hmotnosť: | 1,6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Nástenné betónové svietidlo G10, okrúhle.
LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10.
2W LED záhradné solárne zapichovacie svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre vonkajšie...
2W LED záhradné solárne stĺpikové svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre vonkajšie osvetlenie.
8W LED záhradné solárne svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre vonkajšie osvetlenie.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 110cm.
LED nájazdové svietidlo MR16.
LED nájazdové svietidlo MR16.
LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10, okrúhle, 50cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10, okrúhle, 80cm.
Podobné produkty
LED záhradné zapichovacie svietidlo GU10
12W LED záhradné zapichovacie svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality.
LED záhradná nástenná lampa E27.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 45cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo E27, 110cm.
LED záhradné nástenné svietidlo E27 z nehrdzavejúcej ocele.

