LED záhradné svietidlo 7W / IP67 / 2800K - LGL413
LED záhradné svietidlo značky NEDES je efektívnym a energeticky úsporným spôsobom ako osvetliť exteriér.
Je vhodné do každej záhrady, parku, dvoru či predzáhradky.
Toto záhradné LED svetlo s výkonom 7W poskytuje jemné osvetlenie, vhodné pre menšie plochy.
Vďaka svojej nízkej spotrebe energie sú tieto svietidlá obľúbené na celom svete.
| TECHNICKÉ PARAMETRE | |
| spotreba | 7W |
| svetelný tok | Φuse 480Lm |
| krytie | IP67 |
| chromatičnosť (farba svetla) | 2800K - teplá biela |
| stupeň mechanickej ochrany | IK08 |
| naklápanie | 135° |
| uhol svetla | 30° |
| rozmer (mm) | Ø50 x 70 x (238) |
| napätie | AC85 - 264V |
| životnosť | 50 000h |
| spínací cyklus | 30 000 x |
| hmotnost netto (g) | 265 |
| prívodný kábel | 45cm-H05RN-F3G0,75mm |
| stmievateľná | nie |
| typ difúzora | lens |
| balenie | 1/4/20 |
| LED sú nevymeniteľné |
-cena produktu zahŕňa recyklačný poplatok v hodnote 0,10€ bez DPH (0,12€ s DPH)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040902559 |
| Rozmer (mm): | ≤500 |
| Výkon (W): | ≤10 |
| Svetelný tok (Lm): | ≤10 |
| Krytie: | IP67 |
| Zdroj svetla: | LED |
| Stmievanie: | Nie |
| RP: | 0.10 € bez DPH v cene |
| Senzor: | Nie |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
20W LED solárny reflektor vybavený LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre vonkajšie osvetlenie.
Výkonný LED reflektor s výkonom 30 W a svetelným tokom 2400 lm poskytuje neutrálnu bielu farbu svetla (4000 K). Vďaka integrovanému PIR senzoru s detekčným uhlom 120° a dosahom...
20W LED Reflektor so zeleným svetlom vybavený LED diódami prémiovej kvality. Reflektor je ideálny na osvetlenie príjazdových ciest, záhrad a budov.
2W LED záhradné solárne stĺpikové svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre vonkajšie osvetlenie.
LED záhradné nástenné svietidlo E27 z nehrdzavejúcej ocele.
LED nájazdové svietidlo MR16.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 110cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo E27, 80cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10, okrúhle, 50cm.
LED nájazdové svietidlo MR16.
Podobné produkty
20W LED solárny reflektor vybavený LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre vonkajšie osvetlenie.
Výkonný LED reflektor s výkonom 30 W a svetelným tokom 2400 lm poskytuje neutrálnu bielu farbu svetla (4000 K). Vďaka integrovanému PIR senzoru s detekčným uhlom 120° a dosahom...
20W LED Reflektor so zeleným svetlom vybavený LED diódami prémiovej kvality. Reflektor je ideálny na osvetlenie príjazdových ciest, záhrad a budov.
8W LED záhradné solárne svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre vonkajšie osvetlenie.
LED záhradné stĺpikové svietidlo E27, 110cm.
Nástenné betónové svietidlo G10, okrúhle.
LED záhradné stĺpikové svietidlo E27, 110cm.

