1W LED podlahové svietidlo - 50lm - čierne
1W LED podlahové svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality.
1W LED podlahové svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality.
Vlastnosti:
• O 80% nižšia spotreba energie ako u štandardných svietidiel
• Extrémne dlhá životnosť
• Dokonale funguje pri extrémnych teplotách bez akýchkoľvek nepriaznivých účinkov
• Pevné a odolné telo
• Dlhá životnosť, nízka údržba a úspora energie
• Perfektná náhrada za tradičné podzemné osvetlenie
Odporúčané použitie: záhrady, bazény, vonkajšie obytné priestory, chodníky a priechody, príjazdové cesty, fontány, trávniky, vchody, patio alebo terasa a podobné prostredia

Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné svietidlá |
|---|---|
| LED čip: | SMD |
| Dĺžka života: | 20 000 hod |
| Príkon: | 1 W |
| Napätie: | DC: 12V |
| Svetelný tok (lm): | 50 lm |
| Index farieb CRI: | >80 |
| Uhol lúča: | 180° |
| Farba tela: | čierna |
| Materiál: | polykarbonát, hliník |
| Stabilita farieb: | <6 |
| Cykly zapnutia/vypnutia: | >15 000 |
| Hodnotenie IP: | IP67 |
| Pracovné podmienky: | -20° + 45° |
| Rozmer: | 60 x 93 mm |
| Montážna veľkosť: | 43 mm |
| Hmotnosť: | 0,12 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 45cm.
LED nájazdové svietidlo MR16.
LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10, okrúhle, 50cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10, štvorcové, 80cm.
LED záhradné nástenné svietidlo E27 z nehrdzavejúcej ocele.
LED záhradné podlahové svietidlo GU10, štvorcové.
LED záhradné stĺpikové svietidlo E27, 80cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 110cm.
Nástenné betónové svietidlo G10, okrúhle.
Podobné produkty
20W LED záhradné solárne svietidlo s pohybovým senzorom vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre verejné...
LED záhradné podlahové svietidlo GU10.
LED záhradné stĺpikové svietidlo E27, 110cm.
6W LED záhradné zapichovacie svietidlo, vybavené LED diódami prémiovej kvality. Perfektná náhrada za tradičné armatúry, pretože sú flexibilnejšie a efektívnejšie.
12W LED záhradné zapichovacie svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality.
10W LED stĺpikové svietidlo, vybavené LED diódami prémiovej kvality od Samsungu. Perfektná náhrada za tradičné armatúry, pretože sú flexibilnejšie a efektívnejšie.
7W LED záhradné zapichovacie svietidlo, vybavené LED diódami prémiovej kvality od Samsungu. Perfektná náhrada za tradičné armatúry, pretože sú flexibilnejšie a efektívnejšie.

