LED záhradná nástenná lampa E27 - tm. šedá
LED záhradná nástenná lampa E27.
LED záhradná nástenná lampa E27.
Vlastnosti:
• Dokonale funguje pri extrémnych teplotách bez akýchkoľvek nepriaznivých účinkov
• Moderné nástenné osvetlenie v elegantnom a štýlovom dizajne
• Kompatibilný s typom držiaka E27 (žiarovka nie je súčasťou balenia)
• Jednoduchá inštalácia
Odporúčané použitie: záhrady, vonkajšie obytné priestory, chodníky a priechody, príjazdové cesty, bazény, fontány, trávniky, vchody, patio alebo terasa a podobné prostredia

Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné svietidlá |
|---|---|
| Typ držiaka: | E27 |
| Príkon: | Max. 40 W |
| Napätie: | AC: 220-240V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Kompatibilita: | Žiarovky E27 |
| Farba tela: | šedá |
| Materiál: | polykarbonát, nehrdzavejúca oceľ |
| Hodnotenie IP: | IP44 |
| Pracovné podmienky: | -20° + 45° |
| Rozmer: | 148 x 245 mm |
| Hmotnosť: | 0,7 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
LED záhradné podlahové svietidlo GU10.
10W LED stĺpikové svietidlo, vybavené LED diódami prémiovej kvality od Samsungu. Perfektná náhrada za tradičné armatúry, pretože sú flexibilnejšie a efektívnejšie.
6W LED záhradné zapichovacie svietidlo, vybavené LED diódami prémiovej kvality. Perfektná náhrada za tradičné armatúry, pretože sú flexibilnejšie a efektívnejšie.
LED nájazdové svietidlo MR16.
Podobné produkty
LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10, okrúhle, 80cm.
LED záhradné podlahové svietidlo GU10.
2W LED záhradné solárne stĺpikové svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre vonkajšie osvetlenie.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 80cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 110cm.
20W LED záhradné solárne svietidlo s pohybovým senzorom vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre verejné...
LED záhradné zapichovacie svietidlo GU10
LED záhradné podlahové svietidlo GU10.

