LED záhradné stĺpikové svietidlo E27, 80cm - čierne
LED záhradné stĺpikové svietidlo E27, 80cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo E27, 80cm.
Vlastnosti:
• Dokonale funguje pri extrémnych teplotách bez akýchkoľvek nepriaznivých účinkov
• Pevné a odolné telo z nehrdzavejúcej ocele
• Kompatibilný s typom držiaka E27 (žiarovka nie je súčasťou balenia)
• Nízka údržba
• Jednoduchá inštalácia
Odporúčané použitie: záhrady, bazény, vonkajšie obytné priestory, chodníky a priechody, príjazdové cesty, fontány, trávniky, vchody, patio alebo terasa a podobné prostredia

Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné svietidlá |
|---|---|
| Typ držiaka: | E27 |
| Príkon: | Max. 60 W |
| Napätie: | AC: 220-240V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Farba tela: | čierna |
| Materiál: | polykarbonát, nehrdzavejúca oceľ |
| Hodnotenie IP: | IP44 |
| Kompatibilita: | Žiarovky E27 |
| Pracovné podmienky: | -20° + 45° |
| Rozmer: | 76 x 800 mm |
| Hmotnosť: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
LED záhradné podlahové svietidlo GU10.
LED záhradné zapichovacie svietidlo GU10
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 110cm.
Nástenné betónové svietidlo G10, okrúhle.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 80cm.
12W LED záhradné zapichovacie svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality.
LED nájazdové svietidlo MR16.
LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10, okrúhle, 80cm.
Podobné produkty
LED záhradné stĺpikové svietidlo E27, 110cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 45cm.
Nástenné betónové svietidlo G9, štvorcové.
10W LED stĺpikové svietidlo, vybavené LED diódami prémiovej kvality od Samsungu. Perfektná náhrada za tradičné armatúry, pretože sú flexibilnejšie a efektívnejšie.
7W LED záhradné zapichovacie svietidlo, vybavené LED diódami prémiovej kvality od Samsungu. Perfektná náhrada za tradičné armatúry, pretože sú flexibilnejšie a efektívnejšie.
LED záhradné podlahové svietidlo GU10.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 80cm.

