LED záhradné podlahové svietidlo GU10 - strieborné
LED záhradné podlahové svietidlo GU10.
LED záhradné podlahové svietidlo GU10.
Vlastnosti:
• Moderný, elegantný a štýlový dizajn
• Kompatibilné s typom držiaka GU10 (žiarovka nie je súčasťou balenia)
• Dlhá životnosť, nízka údržba a úspora energie
• Pevné a odolné telo z nerezovej ocele
Odporúčané použitie: príjazdové cesty, záhrady, bazény, obytné priestory, hotely, reštaurácie, trávniky, komerčné osvetlenie atď.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné svietidlá |
|---|---|
| Typ držiaka: | GU10 |
| Príkon: | Max. 35 W |
| Napätie: | AC:220-240V, 50Hz |
| Farba tela: | strieborná |
| Materiál: | nerezová oceľ |
| Hodnotenie IP: | IP65 |
| Kompatibilita: | Bodové svetlá GU10 |
| Rozmer: | Ø110 x 110 x 120 mm |
| Hmotnosť: | 0,7 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
12W LED záhradné zapichovacie svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 110cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 110cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 80cm.
LED nájazdové svietidlo MR16.
LED záhradné stĺpikové svietidlo E27, 110cm.
8W LED záhradné solárne svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre vonkajšie osvetlenie.
Podobné produkty
LED záhradná nástenná lampa E27.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 45cm.
6W LED záhradné zapichovacie svietidlo, vybavené LED diódami prémiovej kvality. Perfektná náhrada za tradičné armatúry, pretože sú flexibilnejšie a efektívnejšie.
LED nájazdové svietidlo MR16.
LED záhradné nástenné svietidlo E27 z nehrdzavejúcej ocele.
20W LED záhradné solárne svietidlo s pohybovým senzorom vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre verejné...

