LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10, okrúhle, 80cm - čierne
LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10, okrúhle, 80cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10, okrúhle, 80cm.
Vlastnosti:
• Dokonale funguje pri extrémnych teplotách bez akýchkoľvek nepriaznivých účinkov
• Moderné záhradné osvetlenie
• Kompatibilný s typom držiaka GU10 (žiarovka nie je súčasťou balenia)
• Nízka údržba
• Jednoduchá inštalácia
Odporúčané použitie: záhrady, vonkajšie obytné priestory, chodníky a priechody, príjazdové cesty, bazény, fontány, trávniky, vchody, patio alebo terasa a podobné prostredia

Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné svietidlá |
|---|---|
| Typ držiaka: | GU10 |
| Príkon: | Max. 35 W |
| Napätie: | AC: 220-240V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Kompatibilita: | Žiarovky GU10 |
| Farba tela: | čierna |
| Materiál: | hliník |
| Hodnotenie IP: | IP54 |
| Pracovné podmienky: | -20° + 45° |
| Rozmer: | 80 x 80 x 800 mm |
| Hmotnosť: | 1,6 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
LED záhradné podlahové svietidlo GU10.
LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10, štvorcové, 80cm.
LED záhradné podlahové svietidlo GU10, štvorcové.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 45cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10.
LED nájazdové svietidlo MR16.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 80cm.
LED záhradné podlahové svietidlo GU10.
7W LED záhradné zapichovacie svietidlo, vybavené LED diódami prémiovej kvality od Samsungu. Perfektná náhrada za tradičné armatúry, pretože sú flexibilnejšie a efektívnejšie.
10W LED stĺpikové svietidlo, vybavené LED diódami prémiovej kvality od Samsungu. Perfektná náhrada za tradičné armatúry, pretože sú flexibilnejšie a efektívnejšie.
12W LED záhradné zapichovacie svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality.
Podobné produkty
LED záhradné podlahové svietidlo GU10.
10W LED stĺpikové svietidlo, vybavené LED diódami prémiovej kvality od Samsungu. Perfektná náhrada za tradičné armatúry, pretože sú flexibilnejšie a efektívnejšie.
LED záhradné nástenné svietidlo E27 z nehrdzavejúcej ocele.
Nástenné betónové svietidlo G10, okrúhle.
LED nájazdové svietidlo MR16.
2W LED záhradné solárne stĺpikové svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre vonkajšie osvetlenie.
6W LED záhradné zapichovacie svietidlo, vybavené LED diódami prémiovej kvality. Perfektná náhrada za tradičné armatúry, pretože sú flexibilnejšie a efektívnejšie.

