8W LED podlahové svietidlo - 350lm
8W LED podlahové svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality.
8W LED podlahové svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality.
Vlastnosti:
• O 80% nižšia spotreba energie ako u štandardných svietidiel
• Extrémne dlhá životnosť
• Dokonale funguje pri extrémnych teplotách bez akýchkoľvek nepriaznivých účinkov
• Pevné a odolné telo z nehrdzavejúcej ocele + hliníka
• Dlhá životnosť, nízka údržba a úspora energie
• Perfektná náhrada za tradičné podzemné osvetlenie
Odporúčané použitie: záhrady, bazény, vonkajšie obytné priestory, chodníky a priechody, príjazdové cesty, fontány, trávniky, vchody, patio alebo terasa a podobné prostredia

Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné svietidlá |
|---|---|
| LED čip: | COB |
| Príkon: | 8W |
| Napätie: | AC: 220-240V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Svetelný tok (lm): | 350 lm |
| Index farieb CRI: | >80 |
| Uhol lúča: | 20° |
| Farba tela: | čierna |
| Materiál: | nerezová oceľ, hliník, sklenený kryt |
| Stabilita farieb: | <6 |
| Hodnotenie IP: | IP67 |
| Pracovné podmienky: | -20° + 45° |
| Rozmer: | 150 x 153 mm |
| Hmotnosť: | 1,1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
100W LED Reflektor je vybavený LED diódami prémiovej kvality. Reflektor je ideálny na osvetlenie príjazdových ciest, záhrad a budov.
LED záhradné podlahové svietidlo GU10.
LED záhradné podlahové svietidlo GU10.
10W LED stĺpikové svietidlo, vybavené LED diódami prémiovej kvality od Samsungu. Perfektná náhrada za tradičné armatúry, pretože sú flexibilnejšie a efektívnejšie.
20W LED záhradné solárne svietidlo s pohybovým senzorom vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre verejné...
8W LED záhradné solárne svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre vonkajšie osvetlenie.
LED záhradné zapichovacie svietidlo GU10
Podobné produkty
100W LED Reflektor je vybavený LED diódami prémiovej kvality. Reflektor je ideálny na osvetlenie príjazdových ciest, záhrad a budov.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 110cm.
LED záhradné nástenné svietidlo E27 z nehrdzavejúcej ocele.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 80cm.
7W LED záhradné zapichovacie svietidlo, vybavené LED diódami prémiovej kvality od Samsungu. Perfektná náhrada za tradičné armatúry, pretože sú flexibilnejšie a efektívnejšie.
LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10, štvorcové, 80cm.

