LED záhradné svietidlo 7W / IP67 / 4000K - LGL423
LED záhradné svietidlo značky NEDES je efektívnym a energeticky úsporným spôsobom ako osvetliť exteriér.
Je vhodné do každej záhrady, parku, dvoru či predzáhradky.
Toto záhradné LED svetlo s výkonom 7W poskytuje jemné osvetlenie, vhodné pre menšie plochy.
Vďaka svojej nízkej spotrebe energie sú tieto svietidlá obľúbené na celom svete.
| TECHNICKÉ PARAMETRE | |
| spotreba | 7W |
| svetelný tok | Φuse 490Lm |
| krytie | IP67 |
| chromatičnosť (farba svetla) | 4000K - neutrálna biela |
| stupeň mechanickej ochrany | IK08 |
| naklápanie | 135° |
| uhol svetla | 30° |
| rozmer (mm) | Ø50 x 70 x (238) |
| napätie | AC85 - 264V |
| životnosť | 50 000h |
| spínací cyklus | 30 000 x |
| hmotnosť netto (g) | 265 |
| prívodný kábel | 45cm-H05RN-F3G0,75mm |
| stmievateľná | nie |
| typ difúzora | lens |
| balenie | 1/4/20 |
| LED sú nevymeniteľné |
-cena produktu zahŕňa recyklačný poplatok v hodnote 0,10€ bez DPH (0,12€ s DPH)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8585040902566 |
| Stmievanie: | Nie |
| Rozmer (mm): | ≤500 |
| RP: | 0.10 € bez DPH v cene |
| Krytie: | IP67 |
| Svetelný tok (Lm): | 0-999 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |
| Senzor: | Nie |
| Zdroj svetla: | LED |
| Výkon (W): | ≤10 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
LED záhradné podlahové svietidlo GU10.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 80cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo E27, 110cm.
LED záhradné podlahové svietidlo GU10, štvorcové.
12W LED záhradné zapichovacie svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality.
Nástenné betónové svietidlo G9, štvorcové.
Podobné produkty
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 110cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10, štvorcové, 80cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10, okrúhle, 80cm.
LED nájazdové svietidlo MR16.
LED záhradná nástenná lampa E27.
6W LED záhradné zapichovacie svietidlo, vybavené LED diódami prémiovej kvality. Perfektná náhrada za tradičné armatúry, pretože sú flexibilnejšie a efektívnejšie.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 110cm.

