LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 110cm - čierne
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 110cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 110cm.
Vlastnosti:
• Dokonale funguje pri extrémnych teplotách bez akýchkoľvek nepriaznivých účinkov
• Stĺpikové svietidlá navrhnuté s PIR senzorom
• Pevné a odolné telo z nehrdzavejúcej ocele
• Detekčný rozsah 2-8 metrov
• Kompatibilný s typom držiaka E27 (žiarovka nie je súčasťou balenia)
• Nízka údržba
• Jednoduchá inštalácia
Odporúčané použitie: záhrady, bazény, vonkajšie obytné priestory, chodníky a priechody, príjazdové cesty, fontány, trávniky, vchody, patio alebo terasa a podobné prostredia

Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné svietidlá |
|---|---|
| Typ držiaka: | E27 |
| Príkon: | Max. 60 W |
| Napätie: | AC: 220-240V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Kompatibilita: | Žiarovky E27 |
| Farba tela: | čierna |
| Materiál: | polykarbonát, nehrdzavejúca oceľ |
| Hodnotenie IP: | IP44 |
| Rozsah detekcie: | 100° |
| Detekčná vzdialenosť: | 2-8 m |
| Časové oneskorenie: | Časovač: 5 sekúnd - 5 minút |
| Senzor: | áno |
| Pracovné podmienky: | -20° + 45° |
| Rozmer: | 110 x 1100 mm |
| Hmotnosť: | 1,7 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
10W LED stĺpikové svietidlo, vybavené LED diódami prémiovej kvality od Samsungu. Perfektná náhrada za tradičné armatúry, pretože sú flexibilnejšie a efektívnejšie.
LED záhradné podlahové svietidlo GU10.
LED záhradné nástenné svietidlo E27 z nehrdzavejúcej ocele.
12W LED záhradné zapichovacie svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality.
7W LED záhradné zapichovacie svietidlo, vybavené LED diódami prémiovej kvality od Samsungu. Perfektná náhrada za tradičné armatúry, pretože sú flexibilnejšie a efektívnejšie.
LED nájazdové svietidlo MR16.
8W LED záhradné solárne svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre vonkajšie osvetlenie.
Podobné produkty
LED záhradné podlahové svietidlo GU10, štvorcové.
LED záhradné stĺpikové svietidlo E27, 80cm.
2W LED záhradné solárne zapichovacie svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre vonkajšie...
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 80cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 110cm.
LED nájazdové svietidlo MR16.
LED záhradné stĺpikové svietidlo E27, 110cm.
Nástenné betónové svietidlo G9, štvorcové.

