1W LED podlahové svietidlo - 50lm - biele
1W LED podlahové svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality.
1W LED podlahové svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality.
Vlastnosti:
• O 80% nižšia spotreba energie ako u štandardných svietidiel
• Extrémne dlhá životnosť
• Dokonale funguje pri extrémnych teplotách bez akýchkoľvek nepriaznivých účinkov
• Pevné a odolné telo
• Dlhá životnosť, nízka údržba a úspora energie
• Perfektná náhrada za tradičné podzemné osvetlenie
Odporúčané použitie: záhrady, bazény, vonkajšie obytné priestory, chodníky a priechody, príjazdové cesty, fontány, trávniky, vchody, patio alebo terasa a podobné prostredia

Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné svietidlá |
|---|---|
| LED čip: | SMD |
| Dĺžka života: | 20 000 hod |
| Príkon: | 1 W |
| Napätie: | DC: 12V |
| Svetelný tok (lm): | 50 lm |
| Index farieb CRI: | >80 |
| Uhol lúča: | 180° |
| Farba tela: | biela |
| Materiál: | polykarbonát, hliník |
| Stabilita farieb: | <6 |
| Cykly zapnutia/vypnutia: | >15 000 |
| Hodnotenie IP: | IP67 |
| Pracovné podmienky: | -20° + 45° |
| Rozmer: | 60 x 93 mm |
| Montážna veľkosť: | 43 mm |
| Hmotnosť: | 0,12 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Nástenné betónové svietidlo G10, okrúhle.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 110cm.
7W LED záhradné zapichovacie svietidlo, vybavené LED diódami prémiovej kvality od Samsungu. Perfektná náhrada za tradičné armatúry, pretože sú flexibilnejšie a efektívnejšie.
LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10, okrúhle, 80cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 110cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo E27, 80cm.
2W LED záhradné solárne zapichovacie svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre vonkajšie...
LED záhradné podlahové svietidlo GU10.
LED nájazdové svietidlo MR16.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 80cm.
Podobné produkty
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 45cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10, štvorcové, 80cm.
6W LED záhradné zapichovacie svietidlo, vybavené LED diódami prémiovej kvality. Perfektná náhrada za tradičné armatúry, pretože sú flexibilnejšie a efektívnejšie.
10W LED stĺpikové svietidlo, vybavené LED diódami prémiovej kvality od Samsungu. Perfektná náhrada za tradičné armatúry, pretože sú flexibilnejšie a efektívnejšie.
20W LED záhradné solárne svietidlo s pohybovým senzorom vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre verejné...
8W LED záhradné solárne svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre vonkajšie osvetlenie.
LED záhradné podlahové svietidlo GU10.

