LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 45cm - šedé
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 45cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 45cm.
Vlastnosti:
• Dokonale funguje pri extrémnych teplotách bez akýchkoľvek nepriaznivých účinkov
• Stĺpikové svietidlá navrhnuté s PIR senzorom
• Pevné a odolné telo z nehrdzavejúcej ocele
• Detekčný rozsah 2-8 metrov
• Kompatibilný s typom držiaka E27 (žiarovka nie je súčasťou balenia)
• Nízka údržba
• Jednoduchá inštalácia
Odporúčané použitie: záhrady, bazény, vonkajšie obytné priestory, chodníky a priechody, príjazdové cesty, fontány, trávniky, vchody, patio alebo terasa a podobné prostredia

Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné svietidlá |
|---|---|
| Typ držiaka: | E27 |
| Príkon: | Max. 60 W |
| Napätie: | AC: 220-240V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Kompatibilita: | Žiarovky E27 |
| Farba tela: | šedá |
| Materiál: | polykarbonát, nehrdzavejúca oceľ |
| Hodnotenie IP: | IP44 |
| Rozsah detekcie: | 100° |
| Detekčná vzdialenosť: | 2-8 m |
| Časové oneskorenie: | Časovač: 5 sekúnd - 5 minút |
| Senzor: | áno |
| Pracovné podmienky: | -20° + 45° |
| Rozmer: | 110 x 450 mm |
| Hmotnosť: | 0,8 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
LED záhradné nástenné svietidlo E27 z nehrdzavejúcej ocele.
LED záhradné stĺpikové svietidlo E27, 80cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10, okrúhle, 50cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10.
12W LED záhradné zapichovacie svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 110cm.
LED záhradné podlahové svietidlo GU10.
LED nájazdové svietidlo MR16.
Podobné produkty
20W LED záhradné solárne svietidlo s pohybovým senzorom vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre verejné...
LED záhradná nástenná lampa E27.
LED záhradné stĺpikové svietidlo E27, 110cm.

