LED záhradné podlahové svietidlo GU10, štvorcové - strieborné
LED záhradné podlahové svietidlo GU10, štvorcové.
LED záhradné podlahové svietidlo GU10, štvorcové.
Vlastnosti:
• Moderný, elegantný a štýlový dizajn
• Kompatibilné s typom držiaka GU10 (žiarovka nie je súčasťou balenia)
• Dlhá životnosť, nízka údržba a úspora energie
• Pevné a odolné telo z nerezovej ocele
Odporúčané použitie: príjazdové cesty, záhrady, bazény, obytné priestory, hotely, reštaurácie, trávniky, komerčné osvetlenie atď.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné svietidlá |
|---|---|
| Typ držiaka: | GU10 |
| Príkon: | Max. 35 W |
| Napätie: | AC:220-240V, 50Hz |
| Farba tela: | strieborná |
| Materiál: | nerezová oceľ |
| Hodnotenie IP: | IP65 |
| Kompatibilita: | Bodové svetlá GU10 |
| Rozmer: | 110 x 110 x 120 mm |
| Hmotnosť: | 0,7 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
LED záhradné nástenné svietidlo E27 z nehrdzavejúcej ocele.
LED záhradné zapichovacie svietidlo GU10
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 80cm.
7W LED záhradné zapichovacie svietidlo, vybavené LED diódami prémiovej kvality od Samsungu. Perfektná náhrada za tradičné armatúry, pretože sú flexibilnejšie a efektívnejšie.
Nástenné betónové svietidlo G9, štvorcové.
LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10, štvorcové, 80cm.
Podobné produkty
LED záhradné podlahové svietidlo GU10.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 80cm.
8W LED záhradné solárne svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre vonkajšie osvetlenie.
10W LED stĺpikové svietidlo, vybavené LED diódami prémiovej kvality od Samsungu. Perfektná náhrada za tradičné armatúry, pretože sú flexibilnejšie a efektívnejšie.
10W LED stĺpikové svietidlo, vybavené LED diódami prémiovej kvality od Samsungu. Perfektná náhrada za tradičné armatúry, pretože sú flexibilnejšie a efektívnejšie.
LED záhradné podlahové svietidlo GU10.

