18W OSCAR2 - BIELA / KOV - 1350lm - 4000K
Štvorcové stropné LED svietidlo s výkonom 18W poskytuje svetelný tok 1350 lúmenov s neutrálnou bielou farbou svetla (4000K). Jeho biely dizajn s rozmermi 33x33 cm je ideálny pre moderné interiéry.
Stropné svietidlo kombinuje moderný štvorcový dizajn s efektívnym LED osvetlením. S výkonom 18W a svetelným tokom 1350 lúmenov poskytuje dostatočné osvetlenie pre obývacie izby, spálne či kancelárie. Neutrálna biela farba svetla (4000K) vytvára príjemnú atmosféru vhodnú na prácu aj oddych. Svietidlo je vyrobené z kvalitných materiálov, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a spoľahlivosť. S rozmermi 33x33 cm a výškou 7 cm sa ľahko integruje do rôznych interiérových štýlov. Energetická trieda G naznačuje úspornú prevádzku, pričom výrobca poskytuje záruku 5 rokov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Štvorcové stropné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| SVETELNÝ TOK SVETELNÉHO ZDROJA (LM): | 1350lm |
| ŠPECIFIKÁCIA SVIETIDLA: | 18W |
| IP OCHRANA: | IP20 |
| ŽIVOTNOSŤ SVETELNÉHO ZDROJA (H): | 50000 |
| ENERGICKÁ TRIEDA SVETELNÉHO ZDROJA: | G |
| VÁŽENÁ SPOTREBA ENERGIE (KWH / 1000 AH): | 18.0 |
| FAREBNÁ TEPLOTA (K): | 4000K |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Moderné chrómové závesné svietidlo s bielym tienidlom, ideálne do obývačky, kuchyne, jedálne alebo spálne. Svetelný tok 2200 lm s prirodzenou bielou farbou svetla (4000 K)....
Funkčné čierne stropné svietidlo s bielym tienidlom, vhodné do obývačky, spálne a pracovnej izby. Výkon LED 48 W, nastaviteľná farebná teplota 3000–6500 K. Trieda ochrany II,...
Podobné produkty
Moderné chrómové stropné svietidlo s bielym tienidlom a nastaviteľnou farebnou teplotou (3000, 4000, 6500 K). Výkon LED 22 W, svetelný tok 2400 lm. Trieda ochrany II, krytie IP20.
Stropné LED svietidlo Ellinor ponúka efektívne osvetlenie s príjemnou teplou bielou farbou svetla. Výkon 24 W zabezpečuje svetelný tok 2300 lm, ideálne pre obývačky, jedálne či...
Technické zápustné svietidlo v bielej farbe s efektom podsvietenia, ideálne do obývačky, spálne alebo pracovnej izby. Trieda ochrany I.
Technický biely LED panel s nastaviteľnou farebnou teplotou od 3000 do 6000 K a svetelným tokom 2350 lm. Výkon LED 36 W, stmievateľný diaľkovým ovládaním, s nočnou funkciou a...

