24W ISRAH - 1250lm - 4000K
Okrúhle stropné svietidlo s výkonom 24 W poskytuje svetelný tok 1 250 lm s neutrálnym bielym svetlom (4 000 K). Sivé kovové telo dopĺňa biele plastové tienidlo s vlnitým dizajnom, ktorý dodáva svietidlu jedinečný vzhľad. Priemer svietidla je 38 cm, výška 8 cm. Životnosť LED zdroja je približne 50 000 hodín.
Stropné svietidlo Israh je navrhnuté pre tých, ktorí hľadajú spojenie moderného dizajnu a funkcionality. Jeho elegantný okrúhly tvar v sivej farbe s bielym plastovým tienidlom s vlnitým vzorom dodáva interiéru sofistikovaný vzhľad. Zabudovaný LED zdroj s výkonom 24 W poskytuje svetelný tok 1 250 lúmenov s neutrálnou bielou farbou svetla (4 000 K), čo vytvára príjemnú atmosféru v miestnosti. Svietidlo má priemer 38 cm a výšku 8 cm, čo umožňuje jeho diskrétne umiestnenie na strop. Vďaka životnosti LED zdroja približne 50 000 hodín a 5-ročnej záruke je svietidlo spoľahlivou a dlhotrvajúcou voľbou pre vaše osvetlenie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Okrúhle stropné svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Svetelný tok svetelného zdroja (lm): | 1250lm |
| Špecifikácia zdroja svetla: | 24W |
| IP ochrana: | IP20 |
| Životnosť svetelného zdroja (h): | 50000 |
| Farebná teplota (K): | 4000K |
| Energická trieda svetelného zdroja: | G |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Moderné chrómové stropné svietidlo s bielym tienidlom, vhodné do obývačky, kuchyne, jedálne a spálne. Výkon LED 36 W, prirodzená biela farba svetla (4000 K). Trieda ochrany I,...
Nástenné svietidlo Farelia s jednou päticou E14 (max 10 W), napájanie 230 V a krytie IP20. Vhodné do obývačky, spálne a pracovnej izby. So spínačom na lampe, trieda ochrany II....
Stropné LED svietidlo Drusus poskytuje nastaviteľnú farebnú teplotu od 3000 do 6500 K s výkonom 40 W a svetelným tokom 3050 lm. Je ideálne pre obývačky, jedálne a spálne....
Podobné produkty
Technické zápustné svietidlo v bielej farbe s efektom podsvietenia, ideálne do obývačky, spálne alebo pracovnej izby. Trieda ochrany I.
Škandinávske stropné svietidlo v matnej čiernej farbe s bielym tienidlom. Vhodné do obývačky, jedálne a spálne. Pätica E14 pre šesť žiaroviek max. 20 W. Trieda ochrany I, krytie...
Štandardné biele dekoračné svietidlo s tienidlom z papiera, vhodné do obývačky alebo pracovnej izby. Trieda ochrany II, krytie IP20.

