Vonkajší šedý LED reflektor s PIR senzorom 24W / 3000K / 4000K / 6000K - LFX225
Moderný LED reflektor 24 W so senzorom značky NEDES ponúka výkon 1900 lm s nastaviteľnou farbou svetla (3000 K, 4000 K, 6000 K). Má elegantné šedé prevedenie, krytie IP54 a je ideálny na exteriérové osvetlenie vchodov, chodníkov či terasy. Nechýba nastaviteľný PIR senzor zaisťujúci bezpečnosť a úsporu energie.
Moderný LED dizajnový reflektor so senzorom pohybu značky NEDES s výkonom 24 W a svetelným tokom 1900 lm je ideálnym riešením pre inteligentné a úsporné osvetlenie exteriérov. Reflektor ponúka možnosť nastavenia farby svetla (CCT) – teplá biela 3000 K, neutrálna biela 4000 K a studená biela 6000 K, vďaka čomu sa prispôsobí každému prostrediu aj nálade.
Tento reflektor vyniká nielen elegantným dizajnom, ale aj vysokou funkčnosťou. Je vybavený dvojitou nastaviteľnou hlavicou a nezávisle pohyblivým PIR senzorom, čo umožňuje presné nasmerovanie svetla a efektívnu detekciu pohybu. Všetky elektrické prvky vrátane napájania sú ukryté vo vnútri tela reflektora, čo zvyšuje bezpečnosť a uľahčuje montáž.
Kľúčové výhody:
-
Výkon 24 W, svetelný tok 1900 lm
-
Možnosť zmeny farby svetla (CCT prepínač): 3000K / 4000K / 6000K
-
Individuálne nastaviteľné polohy reflektorov a senzora
-
Vstavaný prepínač režimov:
-
O – vypnuté
-
I – senzor aktívny (automatické zapnutie)
-
II – trvalé zapnutie
-
-
Napájanie ukryté vo vnútri reflektora – čistý vzhľad a jednoduchšia inštalácia
-
Nastavenie PIR senzora:
-
LUX: 5 – 2000 lx (citlivosť na svetlo)
-
TIME: 5 sekúnd – 8 minút (doba svietenia)
-
SENS: 2 – 12 metrov (dosah detekcie)
-
Tento LED reflektor s pohybovým senzorom je ideálny na osvetlenie vstupov, garáží, chodníkov, terás, záhrad či iných exteriérových priestorov, kde je potrebné spoľahlivé, flexibilné a estetické riešenie osvetlenia.
| TECHNICKÉ PARAMETRE | |
| spotreba | 24W |
| svetelný tok | 1900Lm |
| krytie | IP54 |
| chromatičnosť (farba svetla) | 3000K / 4000K / 6000K |
| uhol svetla | 120° |
| rozmer (mm) | 252 x 194 x 134 |
| senzor | PIR |
| napätie | AC220 - 240V |
| životnosť | 25 000h |
| spínací cyklus | 20 000 x |
| hmotnosť netto (g) |
397 |
| stmievateľná | nie |
| materiál | thermal PC/AL - šedá |
| typ difúzora | PMMA |
| balenie | 1/4 |
-cena produktu zahŕňa recyklačný poplatok v hodnote 0,10€ bez DPH (0,12€ s DPH)
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFX - okrasne |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 8585040913029 |
| Výkon: | 24W |
| Farba svetla: | CCT |
| Farba tela: | Sivá, Šedá |
| Senzor: | Áno |
| Stupeň krytia (IP): | IP54 |
| Senzor: | Áno |
| Krytie: | IP54 |
| Svetelný tok (Lm): | 1000-1999 |
| Zdroj svetla: | LED |
| Výkon (W): | 21-30 |
| Stmievanie: | Nie |
| RP: | 0.10 € bez DPH v cene |
| Rozmer (mm): | ≤500 |
| Index podania farieb: | Ra≥80 |

