Viazacia páska 200 / 4,8 UV prírodná 100ks - T4200UV
Viazacia páska značky NEDES, v prírodnom farebnom prevedení.
K viazacím páskam je možné si dokúpiť príslušenstvo ako sú napr. držiaky viazacích pások, káblové sedlo a samolepiace držiaky.
Tieto viazacie pásky sú efektívnym riešením pre udržanie poriadku a organizáciu káblov a komponentov v rôznych prostrediach.
Naše produkty sú obľúbené na celom svete.
| TECHNICKÉ PARAMETRE | |
| rozmer (mm) | 200 x 4,8 |
| farba | prírodná |
| min.odolnosť v ťahu | 22,2kg |
| materiál | PA 6.6 |
| stupeň odolnosti voči ohňu | 94V-2 |
| max. priemer zväzku | 53mm |
| odolnosť voči UV žiareniu | áno |
| prípustná teplota okolia | -20° - +85°C |
| balenie | 1bal=100/150bal=15000 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektromateriál |
|---|---|
| EAN: | 8585040906175 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Vonkajší biely LED reflektor NEDES 20 W s PIR senzorom, 1600 lm, neutrálna biela 4000 K, krytie IP44. Úsporné, odolné osvetlenie pre dvor, garáž, záhradu.
Vonkajší LED reflektor 20 W / 4000 K – výkonné a úsporné osvetlenie na dvor, fasádu, vstup aj garáž. Odolné hliníkové telo, krytie IP65, neutrálna biela farba.
Biely vonkajší LED reflektor 10W s PIR senzorom, neutrálna biela 4000K. IP44 krytie, rýchla detekcia pohybu a jednoduchá montáž – ideálny na vstup, dvor či garáž.
Vonkajší LED reflektor 30W v čiernej farbe s neutrálnym bielym svetlom 4000K. Ideálny na osvetlenie dvorov, vchodov, fasád či záhrad. Krytie IP65.
Podobné produkty
Vonkajší biely LED reflektor NEDES 20 W s PIR senzorom, 1600 lm, neutrálna biela 4000 K, krytie IP44. Úsporné, odolné osvetlenie pre dvor, garáž, záhradu.
Vonkajší LED reflektor 20 W / 4000 K – výkonné a úsporné osvetlenie na dvor, fasádu, vstup aj garáž. Odolné hliníkové telo, krytie IP65, neutrálna biela farba.
Biely vonkajší LED reflektor 10W s PIR senzorom, neutrálna biela 4000K. IP44 krytie, rýchla detekcia pohybu a jednoduchá montáž – ideálny na vstup, dvor či garáž.
Vonkajší LED reflektor 30W v čiernej farbe s neutrálnym bielym svetlom 4000K. Ideálny na osvetlenie dvorov, vchodov, fasád či záhrad. Krytie IP65.

