2W LED záhradné solárne zapichovacie svietidlo - 40lm - čierne
2W LED záhradné solárne zapichovacie svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre vonkajšie osvetlenie.
2W LED záhradné solárne zapichovacie svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre vonkajšie osvetlenie.
Vlastnosti:
• Nulové náklady na elektrinu
• Bezpečné pre vonkajšie použitie
• Inovatívny a udržateľný spôsob osvetlenia vášho exteriéru
• Jednoduchá inštalácia - inštalácia bez kábla
Odporúčané použitie:
záhrady, príjazdové cesty, terasy, balkóny, pavilóny, schody, strechy, ploty, nádvorie, vonkajšie obytné oblasti atď.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné svietidlá |
|---|---|
| LED čip: | COB |
| Príkon: | 2 W |
| Svetelný tok (lm): | 40 lm |
| Index podania farieb CRI: | >80 |
| Farba tela: | čierna |
| Materiál: | ABS |
| Doba nabíjania: | 6-8 hod |
| Pracovný čas: | 10-12 hod |
| Kapacita batérie: | 3,7V, 1200 mAh, Li-ion |
| Hodnotenie IP: | IP65 |
| Rozmer: | 140 x 150 x 280 mm |
| Hmotnosť: | 0,4 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
2W LED záhradné solárne stĺpikové svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre vonkajšie osvetlenie.
LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10.
12W LED záhradné zapichovacie svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality.
LED záhradné podlahové svietidlo GU10.
LED nájazdové svietidlo MR16.
7W LED záhradné zapichovacie svietidlo, vybavené LED diódami prémiovej kvality od Samsungu. Perfektná náhrada za tradičné armatúry, pretože sú flexibilnejšie a efektívnejšie.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 110cm.
LED záhradné zapichovacie svietidlo GU10
Podobné produkty
LED záhradné stĺpikové svietidlo E27, 110cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 110cm.
10W LED stĺpikové svietidlo, vybavené LED diódami prémiovej kvality od Samsungu. Perfektná náhrada za tradičné armatúry, pretože sú flexibilnejšie a efektívnejšie.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 45cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo E27, 110cm.
20W LED záhradné solárne svietidlo s pohybovým senzorom vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre verejné...

