2W LED solárne stĺpikové svietidlo, štvorcové, 3000/6000K - 110lm - čierne
2W LED solárne stĺpikové svietidlo 3000/6000K, štvorcové, vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre vonkajšie osvetlenie.
2W LED solárne stĺpikové svietidlo 3000/6000K, štvorcové, vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre vonkajšie osvetlenie.
Vlastnosti:
• Nulové náklady na elektrinu
• Bezpečné pre vonkajšie použitie
• Inovatívny a udržateľný spôsob osvetlenia vášho exteriéru
• Automatické zapnutie/vypnutie svetla
• Jednoduchá inštalácia - inštalácia bez kábla
Odporúčané použitie:
záhrady, príjazdové cesty, terasy, balkóny, pavilóny, schody, strechy, ploty, nádvorie, vonkajšie obytné oblasti atď.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné svietidlá |
|---|---|
| LED čip: | SMD |
| Príkon: | 2 W |
| Svetelný tok (lm): | 110 lm |
| Uhol lúča: | 170° |
| Farba tela: | čierna |
| Materiál: | hliník |
| Doba nabíjania: | 5-6 hodín |
| Pracovný čas: | 10-12 hod |
| Kapacita batérie: | Batéria 3,7V, 2200mAh |
| Stabilita farieb: | <6 |
| Hodnotenie IP: | IP65 |
| Rozmer: | 175 x 175 x 250 mm |
| Hmotnosť: | 1 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
LED záhradné podlahové svietidlo GU10.
10W LED stĺpikové svietidlo, vybavené LED diódami prémiovej kvality od Samsungu. Perfektná náhrada za tradičné armatúry, pretože sú flexibilnejšie a efektívnejšie.
6W LED záhradné zapichovacie svietidlo, vybavené LED diódami prémiovej kvality. Perfektná náhrada za tradičné armatúry, pretože sú flexibilnejšie a efektívnejšie.
LED nájazdové svietidlo MR16.
LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10.
Podobné produkty
Nástenné betónové svietidlo G9, štvorcové.
20W LED záhradné solárne svietidlo s pohybovým senzorom vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre verejné...
10W LED stĺpikové svietidlo, vybavené LED diódami prémiovej kvality od Samsungu. Perfektná náhrada za tradičné armatúry, pretože sú flexibilnejšie a efektívnejšie.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 110cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo E27, 80cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo so senzorom E27, 80cm.
LED záhradné stĺpikové svietidlo GU10, okrúhle, 50cm.
8W LED záhradné solárne svietidlo vybavené LED diódami prémiovej kvality. Solárne svietidlo je energeticky úsporné a je výborným riešením pre vonkajšie osvetlenie.

